• info@isdunyasirehberi.net
FİLTRELE

Firma Listesi

Toplam 415 firma bulundu.
 • GOLD FİRMA Soner Oto Kurtarma İskenderun

  Soner Oto Kurtarma İskenderun

  Profesyonel hizmet ağımızla 7/24 oto çekici hizmeti veren firmamız en güvenli otomobil çekme potansiyeli ile yanınızda. Bir telefon kadar uzağız, hemen şimdi arayın…

  0 (546) 762 8171 Soner Satmaz İSKENDERUN / HATAY MESAJ GÖNDER
 • GOLD FİRMA MD Grup İnşaat Osmaniye

  MD Grup İnşaat Osmaniye

  MD Grup İnşaat olarak, çevrenin ihtiyacını gözeterek başlattığımız projelerimizde, yarınları düşünerek inşaat sektörünün çağa uygun tüm imkanlarıyla kalite standartları yüksek yapılar inşa ediyoruz.

  0 (328) 880 0022 Mesut Demir MERKEZ / OSMANİYE MESAJ GÖNDER
 • GOLD FİRMA Ekrem Otomotiv Antakya

  Ekrem Otomotiv Antakya

  Faaliyet gösterdiğimiz 2. el tır alım satımında müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve nakliye hizmeti veren kişilere çözüm üretmek olduğu gibi lojistik destekte bulunmaktayız.Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katıp fark yaratmak için varız.

  0 (326) 221 6216 Hayrettin, Semir ve Ferhat Kondakçı ANTAKYA / HATAY MESAJ GÖNDER
 • Semir Eraslan Baharat Antakya

  Semir Eraslan Baharat Antakya

  Hatay Tarihi Uzun Çarşı içerisinde yer alan 4 şubemizle günlük taptaze baharatların ve yöresel ürünlerin sıcaklığı ile kahve ikramıyla hizmet vermekteyiz. Semir Eraslan Baharat bünyesindeki firmamız perakende olduğu gibi toptan satış olarak da sizlere hizmet vermektedir…

  0 (850) 520 5050 Belirtilmemiş ANTAKYA / HATAY MESAJ GÖNDER
 • Kanatlı Döner İskenderun

  Kanatlı Döner İskenderun

  Samimi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için gayret gösteriyoruz. Yılların deneyimiyle harika lezzetleri birleştiriyor, özel menülerimiz ve işinin ehli mutfak ekibimiz ile özenli bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

  0 (326) 613 1721 Belirtilmemiş İSKENDERUN / HATAY MESAJ GÖNDER
 • Ata Balık Avı Turları İskenderun

  Ata Balık Avı Turları İskenderun

  Olta Balık Avcıları İçin Profesyonel Teknemizle Balık Avı Turları Düzenlemekteyiz, Özel Günlerinizde Hizmetinizdeyiz..

  0 (534) 054 8908 Belirtilmemiş İSKENDERUN / HATAY MESAJ GÖNDER
 • Melodi Plaza Düğün Salonu İskenderun

  Melodi Plaza Düğün Salonu İskenderun

  Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş, kendi sektöründe yeniliklere öncülük etmiş, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olup, alışılagelmiş Düğün anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere hizmet vermektedir..

  0 (326) 619 0264 Belirtilmemiş İSKENDERUN / HATAY MESAJ GÖNDER
 • Çiğköfteci Ömer Usta Denizciler

  Çiğköfteci Ömer Usta Denizciler

  Çiğköfteci Ömer Usta olarak geleneksel damak tadı haline gelen çiğköfteyi kalite ve hijyenden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sunmaktayız..

  0 (326) 645 5145 Ahmet Nazir Naziroğlu İSKENDERUN / HATAY MESAJ GÖNDER
 • Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Ankara

  Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Ankara

  En ileri bilgi ve teknolojinin, yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulduğu, Yönetimiyle örnek bir model oluşturan, Uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, Hasta ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, Lider sağlık kuruluşu olmaya çalışmaktayız..

  0 (312) 305 5000 Belirtilmemiş ALTINDAĞ / ANKARA MESAJ GÖNDER
 • Memorial Ankara Hastanesi

  Memorial Ankara Hastanesi

  Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir. Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, […]

  0 (312) 253 6666 Belirtilmemiş ÇANKAYA / ANKARA MESAJ GÖNDER