• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Fakro Çatı Pencereleri İstanbul

Fakro Çatı Pencereleri İstanbul

FAKRO, loft’lara özel bir dizi yenilikçi çözüm sunar: farklı tasarımlara ve açılma yöntemlerine sahip ahşap ve alüminyum kaplı plastik çatı pencereleri, düz çatılar için pencereler, INNOVIEW dikey pencereler, çatı katı merdivenleri ve aksesuarları.

Alshaya Group İstanbul

Alshaya Group İstanbul

Kuveyt merkezli Alshaya Grubu 2002 yılında, Türkiye’deki operasyonuna başlamıştır. Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye’de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria’s Secret Türkiye’de Alshaya Group tarafından temsil edilen markalardır.

İsimtescil Domain & Hosting İstanbul

İsimtescil Domain & Hosting İstanbul

İsimtescil.net 1998 yılında kurulmuştur. Günümüzde 570 binden fazla domain uzantısının satışını ve desteğini sağlayan şirketimiz ICANN’ ne bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.İsimtescil.net 500 adet farklı uzantının satışını desteklemektedir. Isimtescil.net, 2013 yılında Türkiye’de ilk kez New GTLD ler için ön talep sürecini başlatmıştır.1 milyonun üzerinde ön talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupa’da en fazla talep […]