• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

UMT Enerji ve Sanayi Dış Ticaret A.Ş İstanbul

UMT Enerji ve Sanayi Dış Ticaret A.Ş İstanbul

Temelleri 1990’ların sonunda atılan UMT A.Ş. yurtiçi ve yurt dışında inşaat, madencilik, gemi inşa ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir..

Norm Prefabrik İstanbul

Norm Prefabrik İstanbul

Norm prefabrik, 12 yıllık bilgi birikim ve tecrübesiyle prefabrik çelik yapı sektöründe, ülkemizin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Birlikte çalıştığı uzman kadrosu ve kalifiye elemanları ile hizmet kalitesini artırarak büyümesini sürdürmektedir. Prefabrik Çelik yapıların proje, üretim ve montaj hizmetlerini birlikte sunan Norm prefabrik bütün faaliyetlerini profesyonel ekiplerin denetimi altında gerçekleştirmektedir..

Selçuk Ecza Deposu İstanbul

Selçuk Ecza Deposu İstanbul

Selçuk Ecza Deposu’nun vizyonu, insan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.