• info@isdunyasirehberi.net

ARAMA SONUÇLARI

Demirsan Yörük İnşaat Payas

Demirsan Yörük İnşaat Payas

Temellerinin 1953 yılında atıldığı Demirsan Ticaret Ali Nihat YÖRÜK adıyla ticaret hayatına başlayıp 67 yılı aşan yolculuğuna, Gelişim ve değişim ruhu ile 2008 yılında Demirsan Yörük inşaat Ltd Şti kurularak kurumsal olarak yoluna devam etmektedir.

Kılıçlar Demir Çelik Payas

Kılıçlar Demir Çelik Payas

Merkezi Pınarbaşı’ da olan Kılıçlar A.Ş, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde oluşturulmuş şube ağıyla, demir ve demirdışı metaller olmak üzere, toplama ve işleme hizmeti vererek, her geçen sene artan bir kapasiteyle ülkemize hizmet etmektedir. Türkiye çapındaki şubelerimizden gelen geri dönüşümlü malzemeler sahamızda toplandıktan sonra türlerine göre ayrılıp işlenir ve tekrar ekonomiye kazandırılmasını sağlamaktayız…

Borsan Profil Boru Payas

Borsan Profil Boru Payas

2007 Yılında Hatay’ın Payas İlçesinde kurulmuştur. Bölgenin önümüzdeki yıllarda da Türkiye’nin en büyük sac ticaret merkezi olacağını göz önünde tutarak, gerek yurt içi gerek yurt dışı yatırımlarını ve faaliyetlerini bu yönde arttırarak devam eden fabrikamız, kaliteyi ve en iyi hizmeti siz değerli müşterileriyle paylaşmak en büyük ilkemizdir.

Ayyıldız Demir Çelik Payas

Ayyıldız Demir Çelik Payas

Ayyıldız Demir Çelik Sanayi Tic. 1992 yılında Yaşar Ayyıldız tarafından kurulmuştur. 1995 yılında Ayyıldız Demir Çelik Sanayi ve Ticaret limited Şirketi olmuştur.Kaliteli İnşaat demirini müşterilerimize en uygun fiyatlarla temin etmek şirketimizin temel amaçlarındadır. 2011 yılında kendi kantarına sahip 3000m2 kapalı alan depolama alanına sahip bölgenin seçkin Demir ticaret şirketlerindedir.

Ata Demir & Sac Payas

Ata Demir & Sac Payas

Sac, tüm hadde çeşitleri ile Sanayi ve Yapı alanında kullanılan tüm metal ürünleri satışı yapılmaktadır.

Baysallar Yapı Malzemeleri Payas

Baysallar Yapı Malzemeleri Payas

Yeni yaşam alanları yaparken, yaşadığınız mevcut mekanları dekore etmeye ve standartlarınızı yükseltmeye talibiz. İnşaat taahhüt işleriniz yanı sıra, mutfaktan, banyoya, zeminden çatıya kısacası mekanınızı yaşanılır kılacak tüm alanlarda hizmetinizdeyiz…