• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Dilovası OSB

Dilovası OSB

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi yaklaşık 822 hektarlık sanayi alanını kapsamaktadır. Bölgemiz kuzey ve doğudan D-100 Karayolu ve Çerkeşli Köyü mevkiinde orman sahası ile batısında TEM bağlantısı, Demiryolu taşımacılığına uygun bağlantıları, özellikle bölge sınırlarında bulunan kuru ve sıvı yük tahmil ve tahliyesine uygun yüksek liman kapasitesiyle yatırımcılar için cazip bir OSB’dir. Dilovası OSB de faaliyet gösteren […]

Gebkim OSB

Gebkim OSB

Sanayileşmenin ”kent-insan-çevre ” bağlamında uyumunun sağlanması gerektiği ilkesi ve ”yaşanabilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ”felsefesi esas alınarak sanayileşmenin düzenli ve sağlıklı bir şekilde yapılandırılması amacıyla, Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurma girişimi başlatılmıştır.

Alikahya OSB

Alikahya OSB

Batısında Kocaeli Stadyumu ve İZAYDAŞ, güneyinde Asım Kibar OSB, kuzey, kuzeydoğu ve doğusunda Kuzey Marmara Otoyolu (KMO) İzmit OSB’ler çıkışı ile çevrilidir. Bölgemiz ile Asım Kibar OSB arasında doğu batı eksenli olarak KMO OSB’ler çıkışı ile bağlantılı Turnaoğlu ve Kore Caddesi bulunmaktadır. Kocaeli Alikahya OSB; İzmit merkezine 8 km, TEM Otoyoluna 2 km, D-100 karayoluna […]

İkitelli OSB

İkitelli OSB

02.08.1985 tasdik tarihli 1/5000 ölçekli İkitelli O.K.S.B. Nazım İmar Planında 700 hektarlık bir alan çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren 36 adet küçük ve orta ölçekli sanayi ile toplu işyeri kooperatifine tahsis edilmek üzere 01.02.1985 tarihinde istimlak kararı alınarak Arsa Ofisi’nce kamulaştırma çalışmaları yapılmış ve bedeli karşılığında ilgili kooperatiflere verilerek kooperatiflerin kendi öz kaynakları ile inşaat […]

Tuzla Kimya Sanayicileri OSB

Tuzla Kimya Sanayicileri OSB

Üzerinde irili ufaklı 163 parsel bulunan Organize Sanayi Bölgemizde 2014 Haziran ayı itibariyle 159 sanayi alanı faaliyete geçmiş olup, parsel bazında doluluk oranı %98 mertebesine ulaşmıştır. 163 parselden 161 adetinin tapuları kendilerine teslim edilmiştir.Bu tesislerin içinde Eagle Burgman, Fontana, Kayalar Kimya, LMA gibi yabancı ortaklı tesisler mevcuttur.

Edirne OSB

Edirne OSB

Edirne Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Edirne OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Yalıboyu OSB

Yalıboyu OSB

Kanun, yönetmelikler ve resmi standartlar çerçevesinde, katılımcılarımızın ve personelimizin ve diğer ilgili tarafların ihtiyaçlarını ve beklentilerini zamanında belirleyip, en hızlı şekilde karşılamak, maksimum memnuniyet ve bu memnuniyetin sürekli olmasını sağlamak için hizmet vermekteyiz..

Bursa OSB

Bursa OSB

Bursa Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Bursa OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Mustafakemalpaşa OSB

Mustafakemalpaşa OSB

Organize Sanayi Bölgeleri üretim, ihracat ve istihdam merkezleridir. Planlı sanayileşme ve düzenli şehirleşmenin ana dinamiğini oluşturmaktadırlar. 2000 yılında 4562 sayılı Kanun ve Yönetmelikle tüzel kişilik kazanmışlardır. Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi kuruluşu 23/12/1990 gün 20734 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 1991 yılında yatırım programını alınmış ve yer seçimi yapılmıştır.

Yenişehir OSB

Yenişehir OSB

08.12.2004/016244 tarih-sayılı karar ile Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi içinde kalan parsellere Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca Kamu Yararı Kararı çıkartılmıştır. Toplam olarak 173.58 hektarlık alanı kaplayan bölgemiz 2 planlama bölgesine ayrılmış olup, 738 dönümlük alanda 1. Uygulama Bölgesi olarak kamulaştırma çalışmalarına başlanmıştır.