• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Alsancak Orman Ürünleri A.Ş. İzmir

Alsancak Orman Ürünleri A.Ş. İzmir

1993 yılında tüzel kişilik kazanarak, o tarihten bu yana Alsancak Orman Ürünleri A.Ş. olarak hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarında tanınan, sürekli yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini günden güne artıran firmanın amacı, müşterilerine en kaliteli ürünü, en uygun fiyatla sunmaktır.

Smyrna Agency İzmir

Smyrna Agency İzmir

Denizcilik ve deniz taşımacılığı alanında en kaliteli hizmeti uluslararası standartlar ile uygun olacak şekilde sunma amacında olan Smyrna Denizcilik profesyonel kadrosu aracılığı ile iş ortaklarının çıkarlarını en iyi şekilde korumayı, talimatlarını hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmeyi, gereksinimlerini ve isteklerini ticari çıkarlarına en uygun olacak şekilde yerine getirmeyi önceliği olarak kabul etmektedir..

Çağatay Evcil Hayvan Mamaları İzmir

Çağatay Evcil Hayvan Mamaları İzmir

Çağatay Evcil Hayvan Mamaları ve Yem Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. 1982 yılında; 26 yıllık iş hayatında özel sektörde teknik müdürlük, işletme müdürlüğü, fabrika müdürlüğü, genel müdürlük ve danışmanlık yapmış; ayrıca bu süre içerisinde Türkiye’de 8 adet fabrikanın proje çizimleri, kuruluşu ve devreye alınmasını sağlamış olan Sayın Oktay ÇAĞATAY tarafından, ticari bir şirket olarak kurulmuştur. […]