• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Kınık OSB

Kınık OSB

Ülkemizin florasının tıbbi ve aromatik bitkilerini, bunların fide ve tohumlarını yetiştirecek üreticilerimize ideal altyapı hazırlamak, yeşil bir sanayi kurulmasını temin etmek, konu ile ilgili ar-ge çalışmalarına destek olmak ve kendi dalında örnek bir tarım OSB’si yaratma amacındayız..

İTOB OSB

İTOB OSB

250 hektar alanda kurulu bölgede 354 adet 1.000 m2 ile 30.000 m2 arasında değişen sanayi parseli bulunmaktadır. Bölgemiz firmaları gıda, demir çelik sanayi, kimya, plastik, makine, elektrik-elektronik, bilişim sektörlerinde yoğunlaşmıştır

Bergama OSB

Bergama OSB

Bergama Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Bergama OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Atatürk OSB

Atatürk OSB

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Atatürk OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Kemalpaşa OSB

Kemalpaşa OSB

Verdiği hizmetleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede, kaliteli, çevreye duyarlı, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden, Hizmet odaklı hareket edecek şekilde gerçekleştirmektir.

Buca Ege OSB

Buca Ege OSB

Bölgemiz 3 bölüm, 57.6 hektar toplam alana kurulmuş olup, bu alanın 25.64 hektarı, 140 adet sanayi parselinden oluşmaktadır. Halihazırda 123 katılımcımız fabrika binası yatırımına başlamış, 118 adeti binalarını tamamlamış ve üretime geçmişlerdir. 7 adet fabrika binası inşaat halinde olup, 7000 kişiye varan çalışanı, yaklaşık 300 Milyon Dolarlık ihracatı ile Bölgemizi İzmir İlinin en hızlı büyüyen […]

Bağyurdu OSB

Bağyurdu OSB

Bölge, ulaşım açısından da gözde OSB‘lerden biridir. Manisa-Turgutlu Karayolu ve izmir-Ankara Karayolu bölgeye sınır olup, İzmir’e 40 Km, Manisa’ya 25 Km, İzmir Limani’na 44 Km, Adnan Menderes Havaalanı’na 46 Km, Lojistik köye 15 Km olup, Ankara-İzmir Hızlı Tren yolu ve İzmir-İstanbul Otobanı 1 Km mesafededir.

Aliağa OSB

Aliağa OSB

Yaklaşık 10 Milyon m2 alanda kurulan, kuruluş aşamasından bu yana istihdamı, dış ticareti, yenilikçi ürünleri ile, ülke ekonomisinde ve global pazarda söz sahibi sanayi kuruluşlarını bünyesinde barındıran ve dünya markası bir üretim merkezi olma yolunda ilerleyen Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ); modern yönetim anlayışı ve yapmış olduğu uygulamalar ile sanayicilerin, yerli-yabancı sanayi bölgelerinin ilgi odağı […]

Yalaz Boya İzmir

Yalaz Boya İzmir

Dinamik, tecrübeli ve vizyon sahibi çalışanlarımız ile birlikte yarınlara emin adımlarla ilerleyor ve kendimizi daima yeniliyoruz. YALAZ BOYA olarak, sadece ulusal pazarda lider olma misyonu ile hareket etmiyor, gerçekleştirdiğimiz yeni yatırımlar, inovasyonlar ve atılımlar sayesinde, uluslararası pazarlarda da Türk sermayeli boya ve kimyasal üreticisi kimliğimiz ile bir dünya markası olma yolunda var gücümüzle ilerliyoruz.

Kansai Altan Boya Sanayi A.Ş. İzmir

Kansai Altan Boya Sanayi A.Ş. İzmir

Dünyanın en büyük boya üreticilerinden olan Japonya merkezli Kansai Paint markası ile ortaklığı bulunan şirketimiz Kansai Altan; otomotiv boyaları, genel sanayi boyaları ve koruyucu boyalar alanında faaliyet gösteriyor.