• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Beylikdüzü OSB

Beylikdüzü OSB

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Beylikdüzü OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Birlik OSB

Birlik OSB

İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Aydınlı mevkii, TEM Otoyolu kuzeyinde Birlik Organize Sanayi Bölgesi yer almaktadır. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 16.10.2000 tarih ve 13 sicil numarası ile tüzel kişilik kazanmıştır. Merkezi bir konuma sahip olan Birlik Organize Sanayi Bölgesinin etrafı sanayi bölgeleri ve tesisleri ile çevrilidir. Batı yönünde Kimya Sanayicileri OSB ve İstanbul Anadolu […]

Kuriş Kereste San. A.Ş. İstanbul

Kuriş Kereste San. A.Ş. İstanbul

Orman ürünleri sektöründe oluşan yeniliklere ve değişen koşullara kısa sürede geçiş yapabilen, genç ve deneyimli idari kadrosuyla piyasanın nabzını elinde tutan, pazara sunduğu ürünlerde kalite ve düzgün fiyat politikası ile sürekli hizmeti hedef alan bir anlayışla, modern teknolojinin sunduğu üstün donanım ve üretim hattı ile hacmini gelecek yıllara da taşımayı hedeflemiş, bünyesinde bulundurduğu 4 şube, […]

Ensar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. İstanbul

Ensar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. İstanbul

Ensar Tekstil 20 yıllık iplik, 30 yıllık tekstil tecrübesini, dünyanın farklı bölgelerinden özenle temin edilen seçkin hammadde ve uluslararası vizyonu ile harmanlayarak profesyonel kadrosu ile senelik 25 bin ton kapasitesini iç ve dış pazarlara hızlı termin ağıyla sunmaktadır.

Fazilet Tekstil A.Ş İstanbul

Fazilet Tekstil A.Ş İstanbul

Fazilet Testil, 1991 yılında şirketleşmiş ve 1995 yılında örme kumaş üretimine başlamıştır. Zeytinburnu mağazamız 2012 yılında açılmıştır. Geniş stok ağıyla müşterilerinin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde tedarik etmektedir..

Başaran Grup istanbul

Başaran Grup istanbul

Başaran Şirketler Topluluğu; yurt içi ve yurt dışındaki şirket ve markaları ile Gayrimenkul Franchising, Gayrimenkul Geliştirme, Dış Ticaret, İnşaat, Yiyecek – İçecek, Medya & Yayıncılık ve Lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Misha Shipping Agency İstanbul

Misha Shipping Agency İstanbul

Dünya denizcilik sektörünün değişen koşullarını, müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini önceden tespit ederek hem bağlı bulunduğu firmalarına, hem de üçüncü şahıs firmalarına hizmet vermekte, dünya denizcilik sektöründe güvenilir ve saygın bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmekteyiz..

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri İstanbul

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri İstanbul

Biges, kuruluşundan bugüne 20 yılı aşkın sürede, güvenlik ve konfor alanında birçok teknolojiyi Türkiye ile ilk kez buluşturan bir teknoloji şirketidir.Günümüzde, güvenlik kamera çözümleri, hırsız alarm çözümleri ve alarm merkezi hizmetleri, yangın alarm çözümleri, geçiş kontrol çözümleri, mobil takip ve güvenlik çözümleri, network altyapı çözümleri, evde yaşam ve destek otomasyon çözümleri, akıllı ve entegre ulaşım […]

Karma Açıkhava Reklamcılık İstanbul

Karma Açıkhava Reklamcılık İstanbul

1959 yılında Açıkhava Reklamcılık konusunda faaliyete başlayan ve 2008 yılından bu yana Karma Açıkhava Reklamcılık A.Ş. adıyla, her geçen yıl büyümekte olan ‘Açıkhava Reklamcılık’ alanında, markalaşma yolunda önemli adımlar atan şirketimiz, faaliyetlerine Türkiye genelinde, Anadolu’ya yatırım yaparak ve Anadolu ile birlikte büyüyerek yoluna devam etmektedir.