• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Eva Boya ve Kimya Maddeleri San. ve Tic A.Ş. İstanbul

Eva Boya ve Kimya Maddeleri San. ve Tic A.Ş. İstanbul

Adı, kurucu ortaklarının adlarının baş harflerinden oluşan EVA, (Enis-Vecihi-Ali) mesleki birikimi ve bilgisini %100 Türk eknolojisiyle harmanlayarak demir oksit üretimine 2009 yılı sonuna kadar aynı yerdeki fabrikasında devam etti. 2010 yılından itibaren ise demir oksit üretimini Almanya Lanxess fabrikalarında fason üretim yaptırarak sürdürmeye devam etmektedir.

Novawood A.Ş. İstanbul

Novawood A.Ş. İstanbul

Novawood, ürün yelpazesini sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, kaliteden ödün vermeden, sürekli yeniemekte ve geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışan Novawood, mimari projelere ve müşteri taleplerine uygun özel ürünler üretimi de yapmaktadır.

Bestart Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Bestart Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

BestArt; Ağaç Kaplama alanında 30 yıllık sektörel tecrübesi, bilgi ve birikimi ile kaliteli ürünleri siz değerli müşterileri ile buluşturmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, İstanbul’da bulunan Merkez ve Şubeleri, gelişmiş dağıtım ağı ve güçlü stok altyapısı ile sizlere en uygun çözümleri sunmaktadır.

Alcas Metal San. A.Ş. İstanbul

Alcas Metal San. A.Ş. İstanbul

ALCAS üretim tesisi, konusunda uzman 420 personelin görev aldığı, alüminyum profil üretimi için özel olarak inşa edilmiş, 42.000 m² arazi üzerine kurulu, 36.000 m² kapalı alanı olan, Ergene – Tekirdağ’da faaliyet gösteren bir tesistir. Tesisimizde 4.400 Ton, 2.750 Ton, 1800 Ton , 1540 Ton ve 880 Tonluk olarak 5 ekstrüzyon presi bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz […]

Burç Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Burç Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Ticari gelenekler, bazen kendini tanıtmak için bir “Hakkımızda” sayfası oluşturmayı gerektirir. Fakat biz, Burç Kaplama olarak, sadece gelenekleri değil, değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını da önemsiyoruz. 1988’den bu yana, işimizi sadece bir meslek olarak görmüyor, aynı zamanda bir tutku ve yaşam biçimi olarak kabul ediyoruz.

Kuruoğlu Kerestecilik ve Dış Tic. A.Ş. İstanbul

Kuruoğlu Kerestecilik ve Dış Tic. A.Ş. İstanbul

Kuruoğlu Kerestecilik 1972 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle mevcut ürün yelpazesini genişleterek sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

Entepe Mobilya A.Ş. İstanbul

Entepe Mobilya A.Ş. İstanbul

Evinize Entepe’den Bakın!

Kuriş Kereste San. A.Ş. İstanbul

Kuriş Kereste San. A.Ş. İstanbul

Orman ürünleri sektöründe oluşan yeniliklere ve değişen koşullara kısa sürede geçiş yapabilen, genç ve deneyimli idari kadrosuyla piyasanın nabzını elinde tutan, pazara sunduğu ürünlerde kalite ve düzgün fiyat politikası ile sürekli hizmeti hedef alan bir anlayışla, modern teknolojinin sunduğu üstün donanım ve üretim hattı ile hacmini gelecek yıllara da taşımayı hedeflemiş, bünyesinde bulundurduğu 4 şube, […]

Soylu Orman Ürünleri A.Ş. İstanbul

Soylu Orman Ürünleri A.Ş. İstanbul

Soylu Orman Ürünleri, inşaat sektöründe 40 yılı aşkın deneyimi ile Laminat, Lamine, ve Masif Parke ithalatı, ihracatı ve ülke çapında dağıtımının yanı sıra, toplu konut projeleri, perakende, ve özel tasarım iç mimari uygulamaları ile ahşap zemin döşemeleri çözümleri sunan, sektörün önde gelen dağıtım ve uygulama firmalarındandır.

Ensar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. İstanbul

Ensar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. İstanbul

Ensar Tekstil 20 yıllık iplik, 30 yıllık tekstil tecrübesini, dünyanın farklı bölgelerinden özenle temin edilen seçkin hammadde ve uluslararası vizyonu ile harmanlayarak profesyonel kadrosu ile senelik 25 bin ton kapasitesini iç ve dış pazarlara hızlı termin ağıyla sunmaktadır.