• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Eksper Filtre İskenderun

Eksper Filtre İskenderun

Eksper Filtre, filtre üretiminde kendini kanıtlamış, deneyimli, teknik donanımı yüksek ve kaliteyi kendine ilke edinmiş ekibi ile filtre tüketicisine hak ettiği kalitede filtre üretmek hedefiyle 2011 Kasım ayında kurulup hızla gelişip büyümekte olan bir firmadır.

Asaş Filtre İskenderun

Asaş Filtre İskenderun

Asaş Filtre faaliyetlerini paydaşları olan çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin, düzenleyici kuruluşların ve firma çevresindekilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak planlar ve uygular. Çevre bilinci konusunda yönlendirilen tedarikçiden tedarik edilen hizmet ve malzemelerin en düşük kaynak tüketimi ile proseslerin çevreye etkisini yasalar çerçevesinde belirlenmiş düzeyde ve/veya altında tutarak geri dönüşümlü ve çevreye saygılı ürün çıktısı sağlar.

Şampiyon Filtre İskenderun

Şampiyon Filtre İskenderun

1985 yılında İskenderun’da temeli atılan Şampiyon Filtre, 28 yıldır ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtreleri üretimini sürdürmektedir..

Berat Oto İskenderun

Berat Oto İskenderun

Güven her şeyimiz. İş ahlakı ve iş disiplini içerisinde dürüst hizmet veriyoruz…

Eminevim İskenderun

Eminevim İskenderun

Her ölçekte tasarrufu bir araya getiren elbirliği sistemimizi kurumsal, şeffaf ve faizsiz bir şekilde yöneterek, müşterilerimizin gayrimenkul ve araç edinmesini sağlamak amacıyla hizmetinizdeyiz…