• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Denizli Deri İhtisas OSB

Denizli Deri İhtisas OSB

Denizli Deri İhtisas Osb Toplam Alanı 63 hektar olup, Sanayi parsel alanı 32 hektardır. Organize Sanayi Bölgesi Denizli-Ankara karayoluna bağlantısı 4 km olup, Denizli’ye 36 km mesafededir. Denizli-Kaklık Lojisitk Merkezine 5 km ve Çardak Havalimanına 30 km mesafede, kurulmuştur.

Çardak OSB

Çardak OSB

Denizli Sanayi Odası’nın Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na başvurusunun ardından OSB; Kuruluş yerinin kesinleşmesi, kuruluş protokolünün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanması ve sicil kaydının yapılmasını müteakip, tüzel kişilik kazanmıştır. Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi altyapı inşaatları, 13.09.1996 tarihinde başlamış ve 22.10.1997 tarihinde tamamlanmıştır. Kuruluş aşamasında ve daha sonraki yatırım dönemlerinde Bilim, Sanayi […]

Denizli OSB

Denizli OSB

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk Müteşebbis Teşekkülü; Vilayet, Belediye, Ticaret Odası ve Sanayi Odası’ndan teşekkül eden dörtlü kuruluştan oluşmuştur. Denizli Organize Sanayi Bölgesi, Denizli’ye 18 km. mesafede Denizli – Afyonkarahisar karayolu üzerinde yaklaşık 5.179.480 m² büyüklüğünde bir alanda bulunmaktadır. Bölgede büyüklükleri 5.000 m² ile 110.000 m² arasında değişen toplam 213 adet sanayi parseli mevcuttur.

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. Denizli

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. Denizli

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. 1969 yılında Denizli’de ilk olarak çile iplik boyama atölyesi sektöründe faaliyetine başlamış bir aile şirketidir. Boyama sektöründe yarım asrı geçen tecrübeye sahip olan şirketimiz kurucu ortakları 1980 li yılların ikinci yarısından itibaren daha çok yurt dışı piyasalara hizmet verilmeye başlayıp havlu-bornoz top boyama işletmede ağırlık kazanmıştır.

İptaş Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Denizli

İptaş Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Denizli

Tekstil sektöründe 26.yılını geride bırakan firmamız Bursa ve Denizli’deki fabrikalarında hızla büyüyen teknoloji ile kendisini sürekli yenileyerek üretim kapasitesini arttırmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan firmamız en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendisini geliştirmektedir.

Gamateks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Denizli

Gamateks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Denizli

1984 yılında Osman Aydınlı tarafından Denizli’de üretim faaliyetlerine başlayan Gamateks® 100.000 m2 kapalı alan üzerinde 3000 çalışanıyla kumaştan konfeksiyona dünyanın farklı lokasyonlarında tam entegre üretim yapan ve servis veren bir firmadır. Türkiye Ekonomi Bakanlığı’ndan aldığı Turquality desteği ile dünya çapında bir marka olma hedefine emin adımlarla yürümektedir.

Uğurlu Oto Cam Denizli

Uğurlu Oto Cam Denizli

1971 yılında Denizli’de oto cam montaj servisi olarak başladığımız ticaret serüvenimizi; üretimden montaja ve ihracata uzanan geniş ürün yelpazemizle sektörün lokomotif firmalarından biri olarak her geçen gün daha da gelişerek sürdürüyoruz.